Online kulatý stůl – “Firma, která potřebuje šéfa 1x měsíčně. Jak na to?”

Aktualizace: čvc 15

Vážení majitelé a CEO firem,


máte se svým byznysem určité ambice? Chcete rozvíjet své schopnosti správným směrem a jste připraveni sami na sobě pracovat? Pokud jste přesvědčeni, že ano, tak právě Vás bychom rádi přivítali u tak trochu netradičního online kulatého stolu s podtitulem “Firma, která potřebuje šéfa 1x měsíčně. Jak na to?”.

Vydestilovali jsme podnikatelské know-how z různých zemí světa. Přimíchali jsme naše vlastní zážitky z managementu a podnikání. Vznikl z toho zajímavý koktejl poznatků, které Vám velmi rádi představíme. A navíc vše okořeníme tím, že zapojíme do otevřené diskuze účastníky této akce, abychom vzájemně podpořili sdílení zkušeností a zajímavých příběhů. Máte se tedy určitě na co těšit!

  • Kdy? Čtvrtek, 29. července 2021, 14:00-16:00 hodin

  • Kde? Odkudkoliv prostřednictvím online videokonference (Zoom)

ANO, chci se zaregistrovat, abych se mohl(a) zúčastnit >> ZDE.


Účast na akci je ZDARMA pro předem registrované majitele, jednatele a výkonné ředitele středních a menších firem. Akce má spíše neformální charakter a diskutovat se bude česky, případně slovensky. Pozor! Akce se může zúčastnit pouze omezený počet aktivních účastníků. Takže neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve, pokud Vás toto téma zajímá. Už se na Vás těšíme :-)


Akci pro Vás připravili a budou ji moderovat Lenka Heuerová (FAIR COACHING) a Tomáš Petrů (BRAVO CONSULTING).


Akce je organizovaná pod záštitou projektu Rok nových příležitostí 2021.


Hezký den! :)

Ivana Domaníková, AMSP ČR.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše